Es nezinu, kā iespējams izvēlēties - Bērzlapes, Mušmires, protams, Ģlotsēne. Un kur nu vēl "Sēnes ir mūsu draugs" ❤️ Bet arī Tintene un Ķērpis. Un pārējās! Bet pāri visam - fantastiskā kvalitāte, muzikālā inteliģence un mīlestība pret mūsu meža brāļiem un māsām 🙏
Biļetes uz "Sēnēm" jau kādu brīdi kabatā un nevaram sagaidīt īsto dienu!😀
Super. Kad Tu nāc? Es būšu rīt ar visiem saviem mazajiem sēņotājiem.
Es iešu 29.05.
Gļotsēņu reivs!
Es nezinu, kā iespējams izvēlēties - Bērzlapes, Mušmires, protams, Ģlotsēne. Un kur nu vēl "Sēnes ir mūsu draugs" ❤️ Bet arī Tintene un Ķērpis. Un pārējās! Bet pāri visam - fantastiskā kvalitāte, muzikālā inteliģence un mīlestība pret mūsu meža brāļiem un māsām 🙏
Sirsnīgs paldies par vēstuli un jaunumiem! Un 11. maijā būs pasākums Liepājā ar divu Jāņu dalību :)