6 Comments
User's avatar
Gabriela's avatar

Biļetes uz "Sēnēm" jau kādu brīdi kabatā un nevaram sagaidīt īsto dienu!😀

SHIPSEA's avatar

Super. Kad Tu nāc? Es būšu rīt ar visiem saviem mazajiem sēņotājiem.

Gabriela's avatar

Es iešu 29.05.

Rūta Petrauska's avatar

Es nezinu, kā iespējams izvēlēties - Bērzlapes, Mušmires, protams, Ģlotsēne. Un kur nu vēl "Sēnes ir mūsu draugs" ❤️ Bet arī Tintene un Ķērpis. Un pārējās! Bet pāri visam - fantastiskā kvalitāte, muzikālā inteliģence un mīlestība pret mūsu meža brāļiem un māsām 🙏

Jānis Ezers's avatar

Sirsnīgs paldies par vēstuli un jaunumiem! Un 11. maijā būs pasākums Liepājā ar divu Jāņu dalību :)